بخاری درجای TRP یک محصول کاملاً بومی سازی شده برای کشور ایران و مناسب با محیط زیست چهار فصل ایران طراحی و تولید شده است. این بخاری درجا به عنوان یک محصول افتر مارکت در کشور ایران عرضه شده که قابلیت نصب بر روی انواع وسایل نقلیه موتوری را دارد. کنترل هوشمند دما، رابط کاربری آسان و کار آمد، سازگاری با شرایط آب و هوایی کشور و مدیریت هوشمند مصرف سوخت تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بخاری درجا است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ این محصول، از همین صفحه بر روی کلید دانلود کاتالوگ کلیک کرده و دفترچه ی فارسی این محصول را دانلود و مطالعه کنید.

توصیه می شود جهت آشنایی بیشتر با محصول و نیز دریافت مشاوره ی رایگان جهت خرید و یا نصب بخاری درجا، صفحه ی اینستاگرام ما را از این لینک دنبال کنید.

 

برند TRP
مدل HEATRONIC T2D
ولتاژ 12v-24v DC
توان مصرفی 34W
نوع سوخت گازوئیل
کشور سازنده ترکیه


این محصول قابلیت نصب بر روی وسایل نقلیه ی زیر را دارد:


            
            

 

بخاری درجای TRP یک محصول منحصر به فرد بوده که از نظر سازگاری با سایر برندهای موجود در بازار از سطح بالایی برخوردار است. بیش از 94 درصد قطعات بخاری درجا TRP قابلیت جایگزینی با قطعات بخاری درجای D2 از برند ابرش پاخر را دارند و از نظر تغییر مود کاری در زمان و دمای مناسب بی شک بهترین محصول در تمام دنیا به شمار می رود. بر خلاف سایر بندهای موجود در بازار، این بخاری درجا علاوه بر تشخیص دمای محیط از روی واحد کنترل مرکزی بخاری، این عمل را از روی کلید کنترل نیز انجام داده که باعث می شود در کمترین زمان ممکن نسبت به تغییرات محیطی واکنش نشان دهد.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به کیفیت بالای قطعات، رعایت استانداردهای جهانی در تمام زمینه ها نظیر: کیفیت مواد اولیه، کنترل کیفیت، بسته بندی، کاربری آسان و ... اشاره نمود.