در زمانی که انسان از یک فعالیت سخت، به ویژه در هوای گرم، به استراحت می نشیند، نوشیدن و لذت بردن از یک نوشیدنی خنک، بسیار مطلوب است. نگهداری مواد غذایی در شرایط مناسب در سفر، باعث آن می شود که سفر خوشایندی را تجربه کنید.
تجهیزات رفاهی پرشیا ارائه دهنده کلیه خدمات یخچال های خودرویی، بهترین کیفیت و بالاترین خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، از این رو یخچال های متنوعی را برای انواع خودروهای سبک، سنگین، کمپینگ و آفرود در مدل ها و فرم های متنوع از صندوقی تا طرح خانگی فراهم آورده تا نیاز تمام مشتریان خود را تامین کند.

از این یخچال ها می توان به عنوان: یخچال ماشین، یخچال کاروان، یخچال مسافرتی و کاربردهای ویژه مانند خودروهای نظامی، آمبولانس و بیمارستان های صحرایی و ... استفاده نمود که توجه شما را به توضیحات زیر جلب می کنیم:

- تمامی یخچال های موجود در مجموعه ی تجهیزات رفاهی پرشیا برای استفاده در حرکت طراحی شده اند، اما توجه با این نکته خالی از لطف نیست که این یخچال های خودرویی مانند تمامی یخچال ها، می بایست در مقابل تکان های شدید، شیب زیاد و ... محافظت شود.


- تمامی مدل ها با ولتاژ 12 و 24 ولت قابل استفاده بوده و این بدان معناست که این یخچال های خودرویی قابلیت استفاده در انواع وسایل نقلیه را دارند.