در طول سفر شرایطی پیش می آید که سرنشینان خودرو می بایست در خودرو به استراحت بپردازند. در تابستان که کولر و استفاده از آن از اهمیت بالایی برخوردار است ، از ملزومات این استراحت است.
اما به دلیل بالا رفتن استهلاک موتور خودرو، روشن نگه داشتن موتور به صرفه نبوده و لذا کولر درجا Turo Cool گزینه ای مناسب برای این شرایط است.
تجهیزات رفاهی پرشیا پیشنهاد ویژه ای برای علاقه مندان به استفاده از کولر درجا دارد، این پیشنهاد چیزی جز کولر درجای Turbo Cool نیست. این کولر درجا با سرمایشی بی نظیر تنها گزینه برای توقف های طولانی در روزها و شب های تابستان است. سرمای مطبوع و دلپذیر که حاصل سال ها تجربه ی متخصصان این امر است یکی از ویژگی های این محصول است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به کنترل هوشمند دما و مدیریت مصرف انرژی اشاره نمود. مدیریت مصرف انرژی از جمله نگرانی های رانندگان عزیز در هنگام انتخاب و خرید کولر درجاست که توربو کول به خوبی این موضوع را درک و برای حل این نگرانی تدابیر هوشمندانه ای اندیشیده و پیاده سازی نموده است. از این رو رانندگانی که از کولر درجای Turbo Cool استفاده می کنند در هنگام خواب نگران تمام شدن انرژی باتری های خودروی خود نیستند و با خیالی آسوده به استراحت می پردازند.
عنوان مقدار
ابعاد یونیت کندانسور 605*560*215 mm
ابعاد یونیت اواپراتور 230*535*150 mm
ابعاد کلید دیجیتال 130*90*30 mm
وزن خالص کل مجموعه 35 Kg
توان سرمایشی 7300 BTU
وزن کمپرسور (شامل روغن) 8.9 Kg
نوع گاز مبرد R134a
حداکثر میزان گاز 550 gr
ولتاژ 24 V
حداکثر جریان مصرفی 25 A
حداکثر توان مصرفی 600 W