مدل Fohn Tronic S2
ولتاژ  12 - 24 V
نوع سوخت گازوئیل - بنزنین
توان گرمایشی 1.8 KW
کاربرد کامیون - راهسازی - سواری - ون - وانت - کاروان
کشور ساخت ترکیه


بخاری درجا نصب بخاری درجا بخاری درجا استاندارد و ارزان بخاری درجا SWS بخاری درجا RSP بخاری پارکینگ کامیون پیش گرمکن خودرو بخاری درجا ون بخاری درجا تریلی

بخاری درجا SWS ، یک سفر گرم تر

 
 
در سرمای زمستان و در زمانی که سوز سرما انسان را دچار سختی و ناراحتی می کند ، برای سرنشینان یک خودرو، هیچ چیزی همانند یک کابین گرم و راحت، لذت بخش نیست.

بخاری درجا وسیله ای است که مستقل از موتور خودرو و با استفاده از نیروی برق باطری و سوخت، گرمای بسیار مطلوب و کارآمدی را با کمترین استهلاک و هزینه در اختیار سرنشینان و راننده خودرو قرار می دهد. این محصول (بخاری درجا) قابلیت نصب بر روی تمامی وسایل نقلیه اعم از سواری، ون، کامیونت، کامیون، خودروهای راه سازی، قایق، خودروهای آفرود، خودروهای کمپینگ و ... را دارد. تجهیزات رفاهی پرشیا در راستای ترویج فرهنگ طبیعت گردی همواره تخفیف ثابتی را برای رانندگان خودروهای آفرود و خودروهای کمپینگ ارائه می دهد.

تجهیزات رفاهی پرشیا با تکیه بر تجربه 20 ساله خود و دانش اروپایی شرکت SWS در زمینه بخاری درجا آماده ارائه کلیه خدمات سیستم گرمایشی پارکینگ (بخاری درجا) می باشد.


فروش ، نصب و راه اندازی بخاری درجا SWS ، تهیه لوازم یدکی کم یاب انواع بخاری درجا، از جمله فعالیت های ما در زمینه بخاری درجا می باشد. 

در ادامه مشخصات فنی و مفیدترین اطلاعات در مورد بخاری درجا ( بخاری پارکینگ ) اعم از نحوه راه اندازی بخاری درجا ، عملکرد بخاری درجا و نکات مفید در هنگام استفاده از بخاری درجا ذکر می شود.